Wszystko o Minecrafcie
obrazek strony o minecrafcie
Delfinie-Babelki


Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina! Mysz = celowanie i strzelanie Spacja = zmień kolor Strzelaj, aby utworzyć grupy 3 lub więcej kulek. Usuń kulki, zanim dotrą do końca linii... w przeciwnym razie gra dobiegnie końca!


Polecaj gry, by porównać wyniki ze znajomymi!Jaki był wynik? Powiedz ile punktów zgromadziłeś i skomentuj grę!

Nick*
Komentarz*

Pochwal się wynikiem! Porównaj swój wynik, z wynikami innych graczy!

Jeżeli odkryłeś jakiś ciekawy trick, powiedz o nim innym! To pozwoli na zbudowanie bazy wiedzy dotyczącej gry Delfinie-Babelki? Dodajesz wpis minimum 50 znaków!
Komentarze GRACZY!

ciNde5Y2A2014-09-19 15:41:01
I always love your shots. You have a great style. I am cuuiros what sort of editing you do to create your wispiness and that almost painted look. Great shot!

NNRpPuRiA3pc2014-09-25 00:41:04
Ja jeszcze niadewno nie pływałem kraulem wogf3le. Po wzięciu udziału w warsztatach mf3j SPL wynosił ok. 19-20 ruchf3w na 25m. Przez pierwsze dwa tygodnie poświęcałem ok. 15 minut dziennie na ćwiczenia kraula i mf3j wynik poprawił się do 15-16 ruchf3w. Ponieważ to wciąga przez kolejne dni ćwiczyłem już ok. 30 minut dziennie. W pewnym momencie uzyskałem 11 SPL, co wydało mi się wynikiem nie do przeskoczenia. Dziś, po 1,5 miesiąca, dzięki sukcesywnemu wprowadzaniu wiedzy przekazanej podczas warsztatf3w (a pewnych rzeczy nie ma na filmie) i skupianiu się na poszczegf3lnych elementach, udało mi się przepłynąć basen niezwykle wydajnie. Kiedy policzyłem ruchy okazało się, że wykonałem ich tylko siedem, zachowując dwuuderzeniową pracę nf3g. To niewiarygodne, ale te dwa dni na warsztatach zaprocentowały niesamowicie. Paweł, bardzo dziękuję!

ND9iwKktJh2014-09-25 03:11:12
Tomku, na pewno, spl jest wartością zmienną i chwała jej za to, bo w prnwciezym razie nie możliwa byłaby zmiana prędkości pływania. A więc, płynąc wolno z mniejszą spl (ilością ruchf3w na długości basenu) Twoja wartość zapewne będzie oscylowała w ok 15 spl, przy wzroście tempa natomiast, a zarazem przy wzroście prędkości i skrf3ceniu kroku pływackiego, wartość spl zwiększy się i będzie w okolicy 18. Moja rada, ustal tempo z jakim płyniesz na 15 ruchf3w i na 18, następnie prf3buj ten zakres obniżyć o 1, czyli powinien on wf3wczas wynieść 14-17, przy zachowaniu tego samego tempa. Wniosek, wzrost prędkości przy mniejszym zużyciu energii. V=SLxSR zwiększyłeś SL długość kroku, nie zmieniając częstotliwości SR, prędkość V nie ma wyjścia, musi wzrosnąć. Pozdrawiam. Paweł. http://gsancxgh.com [url=http://avcppjbhue.com]avcppjbhue[/url] [link=http://brvfhmrhvdd.com]brvfhmrhvdd[/link]

EnIyYzxduiom2014-09-25 07:46:22
A wonderful job. Super helpful inoiomatrfn. http://ppptqqigbah.com [url=http://onmfviwau.com]onmfviwau[/url] [link=http://vwsogcku.com]vwsogcku[/link]